Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
:-)skvělá práce.Ty pro mě na českou scenu prostě patříš!
cau je to proste luxusni proste nemam slov bavi mne to poslouchat jen tak dal..kdyz tak poslechni moji tvorbu a zanech koment diky ahoj
No ferově.. ze startu před 2 lety sem moc tenhle rep nemusel.. ale tou Revolucí si mě docela zarazila do země xD ;) Hodně se mi to líbí jde vidět, že makáš ;) Hodně dobré
respekt za tuhle tvorbu
Tvůj beatmaker hrál moc counterstrike...už asi nevěděl kde sbírat samply tak šách i do wawe soud přímo do hry...šikula:-)
Zdravím Tě...
Každá Tvoje věc mě baví.Texty mají hlavu a patu,palec hore.
Možná je to marný pokus,ale za optání nic nedám...Co něco spáchat?Hodila by se mi spolupráce na chystané EP.
Ať se daří a za případnou odpověď díky,W.
Pro všechny..
SOUTĚŽ O BEAT z mé produkce......více na mým profilu
brutal STIL NIGA CREWW