laperilla
bruce lee:sex?kdyz zaplatis proc ne:D:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
bruce lee:sex?kdyz zaplatis proc ne:D:D
abx ste pochopili trúúúby!!!sproste odpovede neberem,som sa sekol bo som najebanýýýý az moc!!!!!cafte lááááskýýý!!!!!!!
ahojte cupky!!!!:)))chcem s vami sex!!!!je to mozne???
za odpoved dik!!!!!sprote odpovede neberem a nezaujmaju ma:)))
chtela bych vsem opet podekovat za komenty;o)
kubinek:noo na gig se uz tesimeee a doufame teez ze to bude dee nez na 5minut a i trochu pokecame;o)
vivi:jojo no za zpev se omlouvlam ale blbepodminky:))heheale dekujeme
robinek:diky budeme se snazit mejse;o)
hehehe,ty vole,punk sice pocuvam pomenej,ale toto som nemohol vynechat...kocky ste super,len trochu zrychlite...trochu HC pridajte,viac melodiky a bude to uplne dokonale(neco na styl Deadline a pod.) :)) ...hodne stesti! :)
no tak vy ste hustý...takhle holčičí sestava...to snad nikde neni ne?...ale muzika dobrá,ale u tý druhý psničku trochu ujíždí zpěv,ale fakt výborný:)
a žeprej terezka neumí zpívat! nejaký ten gig vymyslím, baby, a doufam, že vydržíte dýl než v UH:O)
KAMIU:moc dekujeme:)tak urcite by takovy koncik byl super proberem to a dame vedet;o)zatim agoj a diky
a ESTE nechcete KONCERT ? POPRAD TATRY
super, aj ked punk nemam rad, Zenska ma good hlas, mile prekvapenie, Mate vela vyhod, Na koncerte vas aspon nevypiskaju