hh.tak dufam ze to neni nic vazne .. my nove nic, akurat skusame, a chceme hlavne koncertovat teraz. tak sa drzte, nech sa ruka zahoji hh...:) cus
Sm-S
HEJ GOOD!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
HEJ GOOD!!
To joooo!!!:D Anine, ty kluku ušatá, tebe jsem neviděla ani nepamatuju... Určitě dovalte! Zas po letech pokecáme, těšim se! ;)
heej Joline, tady Anin:-D tak vy máte kapelku ty draku? no kdyz mi to vyjde tak vís přijdu skouknout na Šuplik a možná se mi podaří dotáhnout Lucku. jsem na tebe hrdá;-) punk´s not death
hh.tak dufam ze to neni nic vazne .. my nove nic, akurat skusame, a chceme hlavne koncertovat teraz. tak sa drzte, nech sa ruka zahoji hh...:) cus
ahojky...ano na cd se urcite chystame....a nejpozdeji na jare bychom na tomeli vlitnoout:)tak snad co nejdrive....si ho budete moct nekde sehnat;)
a dekujeme za pochvalu:)
nazdar...ak sa dari? nejake cd nechystate? inaaac..pekne fotky.
mato
noooo mely bychom hrat v praze nejspis 9nebo 10brezna....neni to sice uplne jiste,ale snad ano,vsak se to dystak urcite dozvis;)mej se pekne a moc dekujeme
tinka: Děkujem :)
kua tohle sem chtel :)))
http://www.lakva.com/_myspace/verka2web…
cau holkyyyyyyyyyyyyyyyy:)))))))))))))))