Hele; jaktože nás nemáte ve spřízněných co je to za error? :o)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hele; jaktože nás nemáte ve spřízněných co je to za error? :o)
Ta stvrta fotka kde je ta zlata basgitaristka je fakt dobra , odpis mi www.bandzone.cz/crestonbly
pro krytyki (Kendy,KR.y.Sa): lepší ve volným čase vydávat pazvuky a týrat nástroje, než třeba fetovat nebo okrádat důchodce;).
pro fanoušky: Děkujeme MOC, že fandíte!!! Až bude čas, tak třeba začnem i cvičit a možná z nás ještě někdy něco bude ;D
no zpev trosku pokulhava chce to urco zlapsit ale jinac pohoda =)
KUNDICKYYYYYY
Holcicky je to priserny, vas si berou chlapecci na koncerty jen proto, ze vas chtej vymlet. Jinej duvod nevidim.
Trošku to trhá uši, ale snad to zlepšíte:-))!Zdarec
holky nic moc, hrani mizerené, vas uz zachranuje jen to ze jste holky, ale i po zapocitani tohohle faktoru to stoji za starou belu
no dievcata dost dobre:) len tak dalej ako fakt no hotovy som:P heh z vas:P
zdar hosi, tak nahrali sme piesen mame ju v playliste, mozete si ju vypocut..:))