Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravim,videl jsem vas loni v prosinci v UH na Miru.Celkem pohodka.Ovšem docela by mě zajímalo jak se jmenovala ta skupina kde Tezer zpívala hc.Byla to tuším jedna z posledních kapel v programu.Pls napište mi někdo na barney.cz@seznam.cz Díky moc...
NO na skolni den kaslu :) sem si pres prazky udelal zkusebnu :) a budu vytvaret konkurencni kapelu se samyma holkama, teda, prijede mi bubenica, basacka, zpevacku nemam, treba to zatim vyzpivam, a budu delat La perilla revival :) juchů :)
Zdar Radimku:) Z nahrávání sešlo..snad ale co nejdřív najdeme náhradní termín a všechno klapne tak jak má.;) Tak co dojmy z prvního dne ve škole?:_)
Zdar Perillo, hlavne vy dve gymplacky :)) mate naky novy nahravky ? sem kdesi slysel ze nahravate, ale to uz je tak pul roka, mozna sem se preslechl .)
Ale i Mirush na mne udelala hustej dojem...Vsechny tri by staly za hrich!
Jolči to sluší vždycinky :-)
Vcera Ti to strasne sluselo Jolanko. A kytaru valis opravdu bozsky. Asi to bude laska na prvni pohled.
Ahoj Kočeny těšíme se na společný koncert 31.8. v Újezdu u Brna
Jo holky tuhle hudbu bych mohl poslouchat furt. Už se nemůžu dočkat do Práglu na váš koncík. Už aby to tu bylo.