nazdar damy :) azsa raz vas zdravia Slovensky retrardi.. jak sa mate? pozeram ze nahravate teraz? tak urcite napiste na profil ked uz budete mat final verzie. majte sa!
Mato
Radim ze sessiom
Jako kamarad, minimalnš 2 třetin vaší kapely vas chci pozvat 14.12 Do Brodku U přerova, do tamější sokolovny. Uz sem se domlouval s rytmikou. Pokud budete chtit, tak mi ve skole reknete... Cestak spousta pití a jídla.. díkes...









