To ma byt ako co? Hoperky si hraju na punk?! Hlavne najlepsi je ten spev a ty super "dvojjazycne" pesnicky. Ale jinak vam preju pekny den! MF
Vinca
Jsem dojat sestry:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jsem dojat sestry:)
To ma byt ako co? Hoperky si hraju na punk?! Hlavne najlepsi je ten spev a ty super "dvojjazycne" pesnicky. Ale jinak vam preju pekny den! MF
Není zač..:-), ať vám to hraje.
mnoo holky, toto co tu mate to je velmi dobre, mne sa to vazne paci :)..najviac asi Birdge of Understanding, to je pecka :) Len tak dál :P
See ya, Peťo RF
bydlím v petrově nad desnou a hledám nezadanou těhotnou 100kg padesátnici pannu
email miktom@seznam.cz
Zdravim, fotky ze včerejší akce na Míru na www.punkins.7x.cz . Zahrály jste, slečny, skvěle a City of Angel jste mě dostaly. :-)
vcera na miru v poho akce.,.jen tak daaal :)
fajn banda baby,len viac takych girlsbandov
Hele kocóři vemte mě do Uherskýho placku , začínám vybavovat pás vod kytary a mám tam zatím jednu :-) ale luxusní , tak helou v sobotu!!!!!!
Jo holky, ta nová písnička je dost dobrá, ale nějak nerozumím textu, že to je anglicky... ještě abych se kvůli vám učil jazyky.