kdybych vás neznal, tak bych si myslel že jste z USA :-) ... fandíme vám .-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
kdybych vás neznal, tak bych si myslel že jste z USA :-) ... fandíme vám .-)
ty vole:) jako moc dobry:) jen tak dal, damy:) drzim pesti a snad to nekdy uslysim i nazivo;+) tak at vam to vydzi a bande at to slape:)
Krááááása --:-o, chtěl bych bejt basovkou vaší basačky!!
ty si kvalitny humusak "noo" ani nick nenechas ...
Hrate dobru music len tak dalej drzim palce ahooj
ewro - swiLL
ste velmi jebatelne
hlavne jolanka chcem ta lubim ta
hudba hroza
a piece of time je skvelej song! jinak to mate dobry. jen tak dal ;)
díky MOC vsem,kteri nas urcitym zpusobem(prispevkama)takto podporuji a dodavaji energii....teda me urcite!!:)diky!
presne zpev vypichnout a jde se pogovat:)
jestli jeste mate tu moznost tak si nechte vytahnout nahoru zpev... zpevacka na to ma, zpiva dobre tak proc to nechavat tak v pozadi.
holky dobrej nater jen tak dal