Zdravime perillky, novy songy zajimavy :) skoda ze jsme banda usteckejch maskulinich sovinistu, jinak by se nam to i libilo :D jen tak dal :)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravime perillky, novy songy zajimavy :) skoda ze jsme banda usteckejch maskulinich sovinistu, jinak by se nam to i libilo :D jen tak dal :)
žádný LP držky ale hezký punk holky...
Jj, zní to moc fajny! ;o) Přivezte je určitě sebou do Ústí! A do nového roku přejeme víc koncertů a vůbec ať je lepší než ten letošní;o)
Hezký holky :)
jo je to dobry me se to libi
Zdravim...hm fajn music...
PUNX NOT JUST FOR BOYS !!!
Pekna bubenice;)
La Perill rulezzzz woe...:)
tož není vůbec špatný:-)
dekujeme strasne moc vsem!!!!!.)