Zdravíme, doufáme, že dorazíte v pátek do Šuplíku;) A vemte s sebou svoje CD ať si ho můžem koupit;) VJ
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíme, doufáme, že dorazíte v pátek do Šuplíku;) A vemte s sebou svoje CD ať si ho můžem koupit;) VJ
jj v pohode:),ja sem myslel ze je to k vuli necemu jinymu:D
2Kajza: Občas se prostě stane že nabídnutý datum všem nevyhovuje...nezáleží to od vzdálenosti ani od charakteru akce...prostě jsem už půl roku na něčem domluvená a měnit to nemůžu a ani už nechci...
Moc ráda bych si v Prostějově zahrála, koncerty v tomhle městě se nám zatím vyhýbaly...a tak doufám, že tohle nebyla poslední nabídka. Za každou příležitost samozřejmě rády jsme...
Ciao.
:(no zklamaly jste,zase to takovej kus neni,ale jiste mate svoje duvody.Jsem myslel ze budete radi za kazdou akci ktera se vam naskytne.
S lítostí v srdci oznamuji všem Prostějovákům a příznivcům dobré hudby:) že tentokrát to opravdu nevyjde...musíme společně doufat ve světlejší zítřky..
Organizujte hodně koncertů ať je co poslouchat a na co se koukat.;) a určitě se brzo potkáme:)
Hezkou noc
prijedte!!!! aspon se to v pv trochu pohne a vy se aspon zviditelnite:),jinak sem na vas moc zvedavej!!:D
to je skvělý:-D heh:-D ale miriz mě psala že nee tak snad si dělala srandu..
no tak holky,,zahrajte nam v prostějově!:-)
A piece of time fakt mrda song!!!!
holky nechtěli byste si zahrat v prostějově ve škorpionu 31.10.?? zatim sem dala vědět dvoum kapelkam.. ozvěte se na mob 605 361 514 moc vam diky:-D