Čus Tome ! Tak se koukni na můj profil.Měj se,čus. Jirka
LU2
Jo,jedna kapela by se našla,ale kamkoliv jsme přijeli hrát,okamžitě nasadil masku alkoholovou:-),takže máš vlastně pravdu!Dejf bez masky nevystupuje!!!!!NIKDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!








