Znam Vas samozrejme moc dlouho, good music chlapaci, ve Splavech jsme Vas nestihli,ale v baru jsme se urcite videli :O)))))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Znam Vas samozrejme moc dlouho, good music chlapaci, ve Splavech jsme Vas nestihli,ale v baru jsme se urcite videli :O)))))
chlapci mate v pohode muzičku:D...dosť je to pecka...nech sa vám darí:XD
čau pánové, díky za hození odkazu. Muziku máte fakt dobrou! Česká Lípa se dobrym deathem nezapře:-)))
Takže se už těšim na Chytrator, až si s váma zahrajem a promasírujete mi ušní bubínky;o)
Petr - DS
Zdar,
pomalu rozjíždíme promotion na Metal Eve 4, 5. Více info na http://bandzone.cz/fan/metaleve.
Mějte se a brzy na viděnou!!
Smetak @ BE FADING FAST
noo musim uznať že mate dost super hudbu:D...hned vas davam medzi....oblíbené:-))
zdravim !!!!!!!!!!!!sto let jsme se nevideli!!!!!!!!!!at to slape!!!!!!!!!!hazu do friends
wagon
gudd music samo že přidávam do fre.listu at vam to hraje x:D
dobrý, to je nářez :) kvalitní a zajímavý
sado jak svina,death jak má být,je to super hoši jentak dál:-)