kvintesence - Úvod | Bandzone.cz

kvintesence pop-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Něco mi schází
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

2. Singl z EP (i ke stažení)

Naděje, že si spolu někdy ještě zahrajeme možná ještě žije...

Mirek hraje na Moravě se Světloplachými Temnošlapy. Nefláká se a tak není divu, že s Hankou čekají další přírůstek do rodiny. Radim má také domácí fanklub, do kterého mu přibyla nedávno dcera. Co děláš, Sašo? Točíš? Pizzy? Co ty Michale ...?

Zrajeme v odloučení. Třeba si jednou budeme dokázat vážit toho, co nás spojovalo.

Zatím nám ještě něco schází.

Kryštof

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Mirek

Nazdar Racku, již brzy budou naše první studiové nahrávky k dispozici zde na Bandzone. Pro osobní odběr můžeš kontaktovat Chrisse na chriss@volny.cz. Na sezónu se plánují samozřejmě další vystoupení. Informace nalezneš zde nebo na facebooku. Tak doufám, že zase přiletíš, rádi Tě uvidíme. Mirek ( kvintesence )

Bez profilu

Racek

Vystoupení v Bramboře bylo super, byli jste rozhodně lepší než ta kapela co šla po vás, a rád bych měl nějaké studiové nahrávky abych mohl poslouchat v autě...:-)

P.S. Doufám že budete mít brzo další vystoupení

MAXIVEVERKA

Vaše první vystoupení se mi opravdu líbilo a doufám, že se budeme vídat častěji :)

Zobrazit všechny názory