Zdravím...jaj, isto fajnu muzičku robíte...chcela by som vás teda zažiť naživo,ale kvas som zmeškala, tak verím na dajaký koncert...držte sa:))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím...jaj, isto fajnu muzičku robíte...chcela by som vás teda zažiť naživo,ale kvas som zmeškala, tak verím na dajaký koncert...držte sa:))
čawes chlapi, teším sa na Hodokvas, konečne Vás uvidím naživo:)...možem kašlať na HT na hlavnom podiu:D
Dobrá muzika texty - celkově profi upřímný
dneska jsem poslech a dáváme si vás do spřízněných.
Kdybyste někdy chtěli dát s náma koncert hodtě echo budem rádi (-:
Mějte se
Dave Clone
Cesko-slovensky slovnik? Tak to by som bol zvedavy, ale hadam to tak medzi nami bratmi nikdy nedopadne!...
Ahoj...
Máte dobrý texty. Jen tak mimo, česko slovenský slovník asi neexistuje že? :P
nazdar :) som vás včera počula na FMku a dosť ma to zaujalo, reku kuknem vás na bandzone :) pridávam si vás, bo mi to príde dosť originálne a ani za svet nespievajte po anglicky!! buf!! :) dúfam, že vás niekde vzhliadnem live :) držím palce, ciao
Diky,
tak sa na teba tesime niekde.
A s tou slovencinou mas pravdu, nie je to lahke... ale ovela lepsi pocit to zanecha (ak teda spieva slovak po slovensky).
ahojte,
Ocenujem hlavne texty, spievane slovensky, lebo viem ake je tazke otextovat hudbu tymto jazykom :P takisto dost moderne ponatu "old school" hudbu, aranze, proste vsetko! Zial, nazivo som uz dvakrat premeskal, ale urcite si najdem nejaky vyhovujuci koncertik, nech sa dari.. Vskutku sa mi velmi paci tato hudba... drzim palce
A ty veríš tým kapelám, ktoré nie sú anglické a spievajú po anglicky?
preco nespievate po anglicky?....Bolla by to vazne pecka....lebo hudba je skwela