Hej brácho, vůbec si toho nevšímej ;-) Jen makej dál. Přeju hodně zdarů... Peace
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hej brácho, vůbec si toho nevšímej ;-) Jen makej dál. Přeju hodně zdarů... Peace
na kretény tu nejsem zvědavej !!!!!!!
už brečim z těch syntáků--
Každej ať si dělá co chce a když tě nebaví jakej je to magor, tak mu vůbec nepiš, nevšímej si ho. Děláš si svojí hudbu, děláš DJing...super..jen tak dál..zkoušej si to..všechno je jen o tréninku. A na takový chcípáky jako je Davie se vyser...ty ti hlavně nikdy v životě s ničim nepomůžou, tak proč se s takovejma lidma vůbec zabejvat...
Vzpamatuj se. On si o sobě nic nemyslí chápeš? Dělá si z vás prdel a navíc nechápu proč si to vůbec tak bereš, když řikáš, že je nula. Copak jsou pro tebe směrodatný názory nuly, že si to přece nemůžeš nechat líbit? To je trošku zhovadilost. Vyserte se na něj je to provokatér...stejně těma kecama nic nevyřešíte a i kdyby to myslel vážně s tou hudbou, tak si snad myslíš, že když mu budeš řikat jaká je sračka, že toho nechá? Prosimtě...
jojo dík v poho