Kusumam - Názory | Bandzone.cz

Kusumam post hardcore-soul / Písek

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • One O´ Eight
    Nezařazeno
  • Self-Ridiculus
    Nezařazeno
  • Questions
    Nezařazeno
  • Hiding Behind The Wall
    Nezařazeno
  • She´s Going To Heaven
    Nezařazeno
  • Ships and Oceans (live 2011)
    Nezařazeno
  • You Did Not Exist (live 2011)
    Nezařazeno
  • Airkiller
    Nezařazeno
  • The Labyrinth
    Nezařazeno
  • Elegantly...
    Nezařazeno
  • Nasika 2
    Nezařazeno
  • The Black Coach Steals
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Snail

Ať se v roce 2011 vaší muzice daří! Poslechněte naší novou tvorbu. Za názor budem rádi. Tak ať to šlape! ShashaSNAIL.

Akim

Ach jo kluci :-( to je fakt škoda. Člověk se tu nějakou dobu neukáže a vy to hned zabalíte, lumpové :) Každopádně posílám převeliké dík za to, že vaše muzika mi vlévala a stále vlévá krev do žil. Vaše koncerty pro mě byly vždycky obrovským zážitkem. Tak ať se vám všem do budoucna daří a kdyby se vám po muzice stýskalo, tak comeback by byl fajn >:>:

Bez profilu

Bodza

Ve Velbloudu parádní, ostatně jako vždy. Věčná škoda....

Duq-E Wah-Dat

Ajajaj, tak to už je u mě skoro na dennim pořadu, že fandim RIP kapelám... No, nevadí- ale zatim to vypadá, že zvládnu alespoň tu Vaší derniéru... Všem členům přeju hodně zdaru do budoucna- pak dejte echo ( kdybyste si vzpomněli) , až začnete tvořit nový projekty; kapely ... HOWGH!!!

Izzy

škoda škoda...Teď jsem si na slepo pořídil vaše LP a zauvažoval nad vašim koncertem tady u nás...
Třeba se něco vyvrbí...
Mějte se!

Kusumam

To: Rudy Dudy
jo je to tak, ve strakonicích budem maximálně jako posluchař´či. Tou dobou bude už Kusumam kaput!
Měj se fajn Kusu-krů

1 2 3 4 5 6 7911141721252933374042 43 44 45 46