Kurrva - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kurrva crust-hardcore / punk

„patrně jako one-man projekt“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • AŽ (Home aloneZ rmx) 205 ×
  • SLADKÉ SNY 302 ×
  • EXEKUCE 244 ×
  • YUPPICIDE 280 ×
  • Hardkorova etika 111 ×
  • všechno chce pryč 143 ×
  • Tested by myself 82 ×

Novinky

Texty k složenym trekům

Bez důvodu Proč? Proč to všechno? Proč? Without any reason Why? Why it all? Why?

Sladké sny Tlačí tě do rohu, ve kterém rozsypali jed. Honí tě kruhem, jehož cykly se nedají snést. Když pondělní káva v půl pátý ráno je jen chvílí pohody před tím, než aktivuješ navyklý proces podrobení a zotročení, z něhož vykoupení není. Mezi krysama se pak učíš brousit svý zuby, který jsi vůbec užívat nechtěl, vysají tě až do poslední kapky a vypnou stroj. Zajdi si nakoupit! Tam je to výhodný! Tohle je luxus, to můžeš jen o svátcích! Zajdi si zkurvit játra, zahraj si fotbálek, ukliď si pokoj, v neděli vopíchej starou a chcípej tu s námi dál, kamaráde… Sweet dreams They press you into the corner where there is a venom spilled by them. Hound you through the circle which cycles are maddening. When a Monday coffee at 4:30 am is the only moment of eaze before you activate accustomed process of submission and enslavement from which there is no redemption. So then, among the rats you try to learn how to grind your teeth, which you never wanted to use. They´ll suck you dry to the last drop and switch the machina off. Go shopping! There are low prizes! This is a luxury you can have only on holidays. Go destroy your liver in pub, play a table soccer, then clean your room, on Sunday fuck your rife and die with us henceforward, frond…  

Ztratil zájem. Odletěl. Viděl, když rozrazil svůj sen? DO PEKEL! Přenechal ten kontakt minulosti, svítí pro všechny části sebe. Až svoje ego necháš v poklidu chcípnout, uvidíš počátek i konec všeho…Konečně na živu! As far as Loss of interest, flown away. Did he saw, when he smashed his dreams. To hells! Yielded that contact to past days and just shines for all of his parts. As far as you left your ego dead, you´ll see the beginning and the end of everything. Finally alive!

Gladiátor Znič se, běž! Znič se, plav! Znič se! Maskotem pohodlných. Symbolem zápolení. Za prachy, který nekrmili hladový. Pro medaili, která ti jednou urve hlavu. Pro pocit, co ti bude neúnavně lhát, běž si hrát! Znič se, běž! Znič se, plav! Znič se! A až budeš vítězem, nezapomeň se hezky usmát pod vlajkou svojí modly, pro kterou potíš krev. Gladiátore! Gladiator Destroy yourself, run! Destroy yourself, sim! Destroy yourself! As a mascot of convinient ones. As a symbol of fighting. Payed by the money, which didn´t fed the humry. Just for a medal, which will blow off your head one day, just for a feeling, which will lie to you tieressly. Just go playing. And at last, you´ll be a winner, don´t foret to make a neat smile under the flag of your idolisation for which you´re sweating your blood. 

Posedlost iluzí Někdo se dívá. Nepozorován. Sedí u kamery, sleduje a zapisuje, asi se bojí sebe, že registruje a kontroluje. A pak z těch pojmů, z mrtvejch dat tvoří bariéry, který tě pak nutí respektovat, abys mu nenarušil iluzi, že může utiskovat, vykořisťovat a vraždit figurky, co zotročil si sugescí, že ho potřebujou, aby se nepozabíjeli a aby vůbec mohli přežít. Operuje s pravdou, jak se mu zrovna hodí, protože se mu zkrátka líbí, když lidi za nos vodí. Někdo se dívá. Nepozorován. Possesed by illusion Somebody´s watching unobserved. Sit nearby the camera monitoring and matriculate. Maybe just because of fear of self, somebody´s registrating and controlling. And them, from those dead concepts are created barriers, which you´re forced to know and respect, just to don´t let you disrupt the illusion, that somebody can opress, exploit and murder figures, which were enslaved by suggestion that they need it because of killing each other and just to survive, somebody operates with the „truth“, just how he actually wants to, because of pleasure for manipulating people. Somebody´s watching unobserved.

Tested by myself Fallen into depression, suffer in pain, waiting for the anger to burn down theese chains, prisoner of this silence in the ashes of sorrow, risen from this shit, kicked by knowledge with memory. Tested by myself. Again. And then strats the new cycle… Testován sebou V depresi zužovaný bolestí čekáš na vztek, který spálí ty řetězy. Vězněm tohdle ticha smutečního popela, povstaneš z těhle sraček posilněn znalostí a odkazem. Testován sebou. Znovu. A pak to začne znova…

Krvekára Padaj bomby na Irák. Padaj bomby na Irán. Lidi budou umírat. Peníze se točit. Vlivy moci přesouvat, tak jak v tom jedeš ty? Kolik litrů krve, vozíš ve svý káře? Bloody car There are a bombs falling on Iraq. There are bombs falling on Iran. People are gonna die, money will rotate. Influences of power will migrate, so what is your participation? How many litre sof blood do you convey in your car?

Všechno chce pryč (H.Hesse) Postíš se příteli? Odpíráš si spánek? Však ona ti pomůže kmotřička smrt. Až na kost, ti vše odepře. Utíkej nejdražší, zdrhej vpřed, po poli tu obchází zubatá. Utíkej. Jen si pěkně drž kosti, neb rozpadnout se chtěj. Kosti, tkáně a všechno to málo, co máme, všechno chce k čertu, všechno chce pryč. Na stromě sedí dvě vrány, z nichž supi se nažerou.

ČERTMÁ Vypitej mozek volá po návratu sil.Terror nicnedělání se nepřestává kouřit. Kolem chodí zrcadla, co na tom nejsou jinak. Záblesky z večera se prodírají ven. Jdou krást…Šílenej pohled slastně odevzdanejch plánů. Nesplnitelnost toužených výkonů. Pro poslední tu zbyla i naděje, že se bude střílet do vykolejených. A TY SE NEPTÁŚ JAK Z TOHO VEN, A TY SI ŘIKÁŠ, ŽE TAKHLE JE TO VONO. Komicky hrobem posouvat tělo. Vnímat tu bolest a spocený čelo. Tragickej výraz, aby se rozumělo, že ukřižovals nevinnýho. Za plotem domku, pole se chvělo. A ty jsi čuměl, jak tě oněmělo. Nad hlavou mraky a tušený blesky. Tak kdo je tady pánem, kurrva! DEVIL HAS… Your drunken brain is calling for the returning of his power. Terror of doing nothing is never stopping to punish you. There are mirrors walking around and they have it the same. Flashbacks from the evening are making way through to steal. A lunatic gaze full of blissfully consigned plans, unrealizability of accomplishments desired. What was left for the last ones is even hope, that it´s going to start shooting to the outstanding ones. AND YOU´RE NOT ASKING HOW TO GET OUT OF THIS, AND YOU´RE TELLING TO YOURSELF, THAT THIS IS THE WAY. To move your body through the grave comically, To feel that pain and that sweaty brow, tragical face just to let know that you´ve crucified the innocent. There was a field dithering behind the fence of a house you watched and it muted you. You have black clouds and flashlights apprehended above head. So who tha fuck is the king here…

 

 

Exekuce Na konci etapy, po cestě k svýmu. Vypálit se z podoby, dusit se v dýmu. Vyklidit dům, s nasrat se loučit, nepřiznat omyl, vždyť není se čeho bát. EXEKUCE!

Pod radarem Dostaneš vše, co sis vždy přál, ale budeš mne poslouchat. Dokud se hýbeš, budeš dělat to, co ti povídám. Do posledního nádechu. Splývat se mnou. Dokud nevydechneš naposledy. Pod RADAREM-čas se vleče zorným polem, z něhož není úniku. Kluk hezky roste, holka se roztomile culí, pod nátlakem kontroly, uvnitř denně řve. Sekerou do duše a kudlu do srdce, pak s tim kroutit. Šibenice roste pro každého, jak ji zaléváš ty?

Yuppicide Řekni mi fofrem, ty vole, jestli ty veškerý prachy, děvky, káry a všechny ty zasraný věci, kvůli kterejm se od rána potíš ti za to stojej. Nebo jsi jenom ten zbabělej maminky chlapeček, sám ze sebe posranej strachy až tak, že musíš kolem sebe šířit iluzi moci a pohrdat všema, co ti na to mrdaj. Řekni mi fofrem ty vole, jestli se v tomhle vidíš, jestli chceš bejt u mě za kreténa?


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »