a nech si ostatny picuju kolko chcu mne sa ta pn-ka aj tak paci,len vazne skus dat ten spev trochu tichsie
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
a nech si ostatny picuju kolko chcu mne sa ta pn-ka aj tak paci,len vazne skus dat ten spev trochu tichsie
:-D no ked tolko už šeci hovoria tak keď budem ako tak mať chuť čiže ráno tak ten spev dám o niečo tichšie síce už teraz som ho dal.... ale nevadí "Nerobíme"... ;-)
detsky punk rock
hehe...no ako kvalita zvuku je v tych nahravkach dobra ale fakt tie hlasitosti stop by si mal matez troska zosuladit ved to ako keby kapela hrala v kulturaku a Pata akoby spievala dakde pri markete cize hudba oproti spevu je v strasnom pozadi...tot moj odborny nazor :D
libor nevie pouzit mail :D
RE to el-barto: pokusim sa s tym este nieco porobit pripadne daj mail na seba by sme sa dohodli ze by som ti tie jednotlive stopy doniesol a mohol by si to ty upravit pripadne nejako dopomôcť.
RE to mitofamily: díky moc aspon niekomu sa paci :)
fuuf...ta pn-ka je aka zla..ked to mixujete nakoniec dokopy tak skuste sa pohrat s volume v jednotlivych stopach...napriklad ten spev v pn-ke je zly tak ste ho mali dat tichsie trochu vitiahnut gitari a bicie...najlepsie je v tomto urobene asi iny ludia......
ta pn-ka ma riadnu melodiu, dobreee :o)
NA NA NANANANA NANANANNAA NANANA :)
HAPPY THREE FRIENDS :) ...hehe...
Fuck off polícia
Fuck off miestna mafia
Fuck off byrokracia
Fuck off justícia
(toy pistols)