som bola vo vasich spomienkach???? tak to uz hey..... :D:D
MatezKO
RE to NINA: heh trosku ma to pobavilo co si napisala kazdopadne diky za upozornenie sami o tom nevieme ze ta pesnicka je taka aka je, kazdopadne treba pocut na koncerte...
PS: makame ;)






