Kruhový Objazd - Názory | Bandzone.cz

Kruhový Objazd punk-rock / Žiar nad Hronom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kruhový Objazd - Polícia
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

MatezKO

RE to NINA: heh trosku ma to pobavilo co si napisala kazdopadne diky za upozornenie sami o tom nevieme ze ta pesnicka je taka aka je, kazdopadne treba pocut na koncerte...
PS: makame ;)

Bez profilu

Nina

starasne..ta baba ide v tej piesni Ini ludia uplne mimo, hlavne ku koncu. A tie texty, hmmm, pekne povedane su tiez dost o nicom..ked ich neviete robit, tak si ich dajte niekomu spravit, lebo takto zneju dost primossky. A makajte, ked chcete hrat! Aj ked viem ze vas nezaujimaju nase blbeee reciiiii..ooo..aj tak drzim palce, mozno z vas casom nieco bude

Bez profilu

MatezKO

Hilipko dufam :D sak dojdi na skusku v pjatok si ju zobrat ;-) heh myslim ze je tam ak ich Agata niekam nezobrala a nedali ich niekde ale mam pocit ze je v skusobni.... tak dojdi ked budeme mat skusku alebo Agata ked bude mat skusku a normalne ti ju dame :D heh.... ;-)

Bez profilu

filipp

ta pruhovana mikina je moja sak ja si ju pridem zobrat . matez pls ober ju a pak mi ju das inak to som ja rten blondawi co chodi na wase skusky

Bez profilu

znama :D

:D matez tvoje rifle najskor skoncili v kosi prinajlepsom... viem ze jeden najebany sa ich pokusal obliect bo si myslel ze je to jeho bunda a nakoniec s nimi odisiel bohvie kam ale pak ho vyniesli najebaneho von z mskc... :D:D

Bez profilu

davidher

matezKO ja som tie rifle videl.. ked som pogoval mal som ich pod nohami.. a tak som ich odkopol niekam do rohu:D:D:D ale dalej uz neviem:Dskoro som sa na nich vyjebal..

eL qwAtro

.......................... =AGATA= ............................

NASLI SA 3 MIKINY CO SI PAMATAM TAK JEDNA MODRA -ADIDAS
2- SEDO-CIERNA PRUHOVANA
3- BEZOVA MIKINA NA ZIPS S KAPUNOU
...................................... ................................
STACI SA OZVAT NA STRANKU HADAM SA VRATIA MAJITELOM

Bez profilu

dusan sasa

Caute hosi a hosky, tak ten datum co som spominal 18.4.2008 plati je to koncert v bb klub 77 a hraje sa spolocne s kapelou Kohout plasi smrt a hraje tam aj mi s nasim divadelnym a opernym predstavenim v podani Bez suhlasu! tesime sa na vasu spolocnost
ozvem sa blizsie potom v aprili
zdravia cirkusanti z banskej bystrice

1 2 3 4 5 6 7911131517 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36