Zdravím, tak jsem si vyposlechl nové skladby. A poslouchalo se to moc hezky. Na to, že to je živák, tak je to použitelné. A to to poslouchám na značně poddimenzovaných bedničkách od počítače. Suma sumárum: chvála:-) Ať vám to duje a hodně zdaru.
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.






