Cus! A mame Vas ve spriznenejch! Vas vcerejsi vystup byl velmi poutavy. Diky za pozvani!
Bez profilu
Funghi
Když myslíš...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Když myslíš...
Hoši,hoši,hoši.Kam ty lidi dali uši.Co je na tom dobrého?Je to banda zhulenců co si hraje na mistry světa.Zlata dechovka.
Diky. Konecne po dlouhy dobe zase nakej pozitivni ohlas.
zdravim kapelo, hrajete dábelsky! držim palce!
Ale jo, de to ted ty tri posledni dny ...
Ty vole, ani moc néé :)
twoe, tay to žije:/
Cus! A mame Vas ve spriznenejch! Vas vcerejsi vystup byl velmi poutavy. Diky za pozvani!
Honza: Fakt sme si toho z tvýho příspěvku hodně odnesli :D
honza: počkej, počkej! to sis teď vymyslel! parchante!