Zdarec ogaři, parádní to hra na "4". Josef, tu akci vKuníně uNového Jičína budu dělat 14-15.9 tak jestli by jste tam zagrali? co? dej vědět. A Vzkažte to aj Hasičovi, nemam na něj kontato. Dík Faly ex lex
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec ogaři, parádní to hra na "4". Josef, tu akci vKuníně uNového Jičína budu dělat 14-15.9 tak jestli by jste tam zagrali? co? dej vědět. A Vzkažte to aj Hasičovi, nemam na něj kontato. Dík Faly ex lex
co to máš na hlavě more?? čekujte jižanský crust...včera v uničově námrd jak kráva...total fucking alkopunk massacre
Zdarec..kua škoda, že mi utekla ta ostrava...sem se na vás těšil jak cüp...brno to ale jistí hehe hell!!! ať se daří
Fotky z pátku 19.12.2008 ze Závodníkova moshtu jsou zde: http://marsi285.rajce.idnes.cz/
Pirät může být klidně i v ještě libovějších stavech než včera. Ale kurva až po našich setech!!!!;-)
aaa Supta si nam tu s tim pohral:-P uz to chtelo ozivit!!! Doufam ze pirät alias Josefina nebude v patek a vsobotu v takovym stavu jak dnes na zkousce!!!!
Hezka fotecka:)..a co ten nazev??:D
hééj zmrdi, grandfathers reunion... total fucking destruction dopičé
Libova hudba. !
Cau kluci:)..tady dystak mate ty fotky z Unicova:) http://spore.rajce.idnes.cz/Unicov-_22.…