Kreyson - Názory | Bandzone.cz

Kreyson heavy-metal / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Přátelství
    Nezařazeno
  • Kreyson - Archanděl Michael
    Nezařazeno
  • Kreyson - Možná
    Nezařazeno
  • Kreyson - Stoupáš
    Nezařazeno
  • Kreyson - Kreyson (live 2007)
    Nezařazeno
  • Kreyson - Zůstaň na kolenou (live 2007)
    Nezařazeno
  • Kreyson - Nejde vrátit cas
    Nezařazeno
  • Kreyson - Není marné žít
    Nezařazeno
  • Kreyson - Vzdálená
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Kreyson

larses: Tady vidíš, že heavy metal není mrtvej ;o) Kreyson doufá, že ty zavítáš na něj, ač nebude hrát v Karviné, ale o kousek dál :o)

Džípo, čo bolo, to bolo, terazky som majorom :o)) Doraž letos na Kreyson a myslím, že si to dostatečně vynahradíš. A myslím, že tě budou po koncíku bolet všechny části těla. :o)) Kreyson už nejede festivalovej setlist, ale klasickej koncertní, takže dýlka bude odpovídat tvým představám :o)

Ivetko, tak přejeme, ať ti věcičky dorazí v pohodě a včas a ať ti dělaj radost a dobře se ti nosí. :o) A přijď se nám na koncertě ukázat ;o) Za chválu děkujeme a vyřídíme díky i Adminovi, kterej se o web Kreysonu stará :o)

Bez profilu

Ivetka

Máte moc pěknej web! A moc hezký šopík, dnes jsem si objednávala nějaký věcičky :)

Mortten

Zdravím Vás pánové konečně slyším pořadnej heavy metal...jsem doslova nadšený je to perfektní!!!
nezbývá mi nic jiného, než doufat, že zavítáte do Karviné ať Vás konečně slyším živě....tak ať Vám to hraje

Kreyson

Schlak: No kde se bude hrát, záleží hodně na pořadatelích. Ale snad to vyjde a Kreyson bude i okolo těch Teplic ;o)
Dlouhej kouř: Jo to že Kreyson zase vstane z popela jako Fenix, tomu už taky nikdo nevěřil. Ale Kreyson je tu a věříme že si jeho koncerty vychutnáš co nejdřív, a ne jen jednou, když jsi ho propásl dříve :o)
deif666: No jak jsi mohl zapomenout chlape? :o)) Hlavně že jsi to už udělal ;o))
peta: No protože tam nejsi ty ;o) Tak se koukejte lidičky zaregistrovat a přidat do diskuze, která tam panuje v čilým ruchu :o)
MetalMaker777, Aliss: Jo Vizovice, taky se těšíme :o)
Všem díky za přízeň. Čaute :o)

Bez profilu

mariblaž

Nejlepší kapela na světě! Láďo díky za návrat!!!

Bez profilu

peta

proč je na ofiko webu taková nuda?

deif5

Jak sem mohl zapomenout si vás přidat...:-).
Jedním slovem-perfekt!Už se těšim na letošní živáky!!!

1 2 3 4 5 68101316192225283032 33 34 35 36 37 38 39 40