larses: Tady vidíš, že heavy metal není mrtvej ;o) Kreyson doufá, že ty zavítáš na něj, ač nebude hrát v Karviné, ale o kousek dál :o)
Džípo, čo bolo, to bolo, terazky som majorom :o)) Doraž letos na Kreyson a myslím, že si to dostatečně vynahradíš. A myslím, že tě budou po koncíku bolet všechny části těla. :o)) Kreyson už nejede festivalovej setlist, ale klasickej koncertní, takže dýlka bude odpovídat tvým představám :o)
Ivetko, tak přejeme, ať ti věcičky dorazí v pohodě a včas a ať ti dělaj radost a dobře se ti nosí. :o) A přijď se nám na koncertě ukázat ;o) Za chválu děkujeme a vyřídíme díky i Adminovi, kterej se o web Kreysonu stará :o)










