Kreyson, Kreyson, KREYSOOOON ! :)))
lukáš
To Martulín :
Mě jen dost mate, že i u historie není o prom singlu ani slovo ... Na stránkách Ládi jsem se dočetl, že Andymu byl i " poslán vzorek promo singl 2011 ". Který se ale klukům nelíbil ?? Jako co se týče zvuku ? Já hlavně pevně doufám, že písně Kde se touláš, nebo Ztrácím že tam nebudou !!! Protože i Zákon džungle měl výborné písně a tohle byly z pohledu muzikanta skladby, které jsou až moc jednoduché , tedy na kvalitu písní kreyson !! Jestli se aspoň přiblíží - PLáč bezmocnech, Dej nám sílu žít, Fade out .... Tak to bude super !! Andělé strážní se teda bude jmenovat jedna z písní na nové desce ?? Ještě jsem si dal tu snahu a na internetu jsem našel, že v jednom městě v kterém kreyson hrál , jak vyšel singl Promo 2011, tak se deska měla jmenovat ne Andělé strážní , ale Gabriel !!






