náká ukázka nebude?
Lenka
Tak bohužel se přikláním k těm fanouškům, který jsou novou deskou totálně zklamaný a naštvaný, protože je to pro mě totální průšvih. Když se dříve řeklo slovo Kreyson, člověk si vybavil kvalitního zpěváka a melodickou hudbu, ale Návrat krále má jen stále stejně dobrého zpěváka, ale hudba je o ničem a s pořádnou melodií nemá co dělat, buď člověk slyší táborákový cajdáky nebo brutalitní věci na úkor melodie. Holt se na to kluci měli raději vykašlat a ty zbytečný prachy, co utratili, dát radši na pořádný živý dvd Vitacitu než na tenhle nemelodickej brak. Za mě nula bodů.





