No...to já taky ne:-D.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No...to já taky ne:-D.
na takovým místě bych to fakt nečekal, byla to dobrá nakládačka. -8-)
Peace, skvěle se Nám s Váma hrálo. :-)) Nakonec to bylo v klidu:-D.
nazdar. půlka z loštic, půlka z mohelnice. zkoušíme v lošticích. to je asi 30 km od olomouce.
filtr
hoši odkud ste?
Jasné. Předem díky. Doufám, že to tedy vyjde. Zatím Peace:-)
nazdar, nazdar. :-) myslím, že by to šlo. já jsem pro. zkusím se dnes pozeptat ještě kluků a dám co nejdřív vědět. pak bysme se domluvili na podrobnostech. mám vám psát na email thesage@email.cz?
filtr
Čus borci, nechtěli by jste v sobotu 13.3. hrát s náma v KM? Je to taková hospůdka...:)
dík za názor. :-) nějakou dobu vydrž, zveřejníme i texty, jen musíme s klukama promyslet, jak to tu uspořádáme. jestli ale hoříš nedočkavostí, v informacích o kapele mám odkaz na profil na deviantartu. nedávno jsem tam nahrál pdfko, kde jsou snad všechny, co hrajeme, i pár dalších. můžeš si to stáhnout. ten bezejmennej song má i bezejmennej text, takže všechno najdeš...
měj se§
filtr
KRAB ARAB
neslýsim ...rád bych si to poslechl ale nerozumím co zpiváte,. podklad je odbrej;)