chlapi co to je za klub jak máte na těch fotkách??? myslim ten druhej ten v tom sklepě???
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
chlapi co to je za klub jak máte na těch fotkách??? myslim ten druhej ten v tom sklepě???
Cus Kouspesaci, tak jak to slape? Koukam, ze uz vam jede BZ profil, dobre vy. A kdy probehne ta party v Rakovniku? Preju at to slape, keep bigbeating. Cus Kuba.
hustě :)))))))