Korisz - Úvod | Bandzone.cz

Korisz pop-hardcore / Nové Město na Moravě

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Děvka osudu
  Nezařazeno
 • Sršeň
  Nezařazeno
 • Dukla
  Nezařazeno
 • Kabanos multos
  Nezařazeno
 • Bojovat
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

DĚKUJEME !!!

Srdečné díky patří vám všem, kdož jste navštívili náš poslední koncert a podíleli se na jeho jedinečné atmosféře! Také děkujeme příznivcům, kteří se dostavit sice nemohli, ale přesto nás podporovali. Zkrátka všem fanouškům a kamarádům, kteří nám těch skoro 10 let byli věrní! Samozřejmě děkujeme i za všechny milé dárky. My věříme, že jsme předvedli maximum a zanecháme ve vašich vzpomínkách jen to nejlepší. Pokud se vám koncert líbil, můžete nám třeba napsat nějakou milou zprávu a pokud se vám nelíbil, tak klidně i tu nemilou.

Audio i video záznam z posledního koncertu již najdete na našem webu www.korisz.cz a můžete se tam podívat i na fotky.

Doufáme také, že pochopíte naše rozhodnutí skončit. Jednotliví členové se teď odebéřou věnovat svým sólovým projektům (jak se to většinou říká). Další působiště všech členů budou postupně zveřejněna v sekci Kontakty.

Takže na viděnou a KORISZ S VÁMI!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Proscribed

Zdraví kapela Z Banskej Bystrice a hľadáme koncerty a akcie kde by sme si mohli zahrať.Ak sa vám naša hudba zapáči a a organyzujete alebo poznáte niekoho kto organyuje u vás koncerty budeme strašne vďačný za pozvanie a za príležitosť ukázať čo je v nás. Na našej stránke nájdete nové skladby s pripravovaného CD. Hrávame len za cesťák a to nebýva veľká suma vždy sa dá s nami dohodnúť
Veĺa koncertov aj vám praje PROSCRIBED

Zobrazit všechny názory