Malá Noc Módy 5 | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Sdílej koncert dál:
úno so 01

Malá Noc Módy 5

-

Sibiř

Brno, ČR

200
Malá Noc Módy (MNM) je brněnská otevřená platforma nezávislé, studentské a alternativní módní scény. Tvoříme alternativu ke komerčním módním akcím a už čtyřikrát jsme v Brně představovali to nejčerstvější z lokální i zahraniční tvorby.

Za 4 ročníky se u nás protočilo přes 1600 návštěvníků. Na mole (i mimo něj) bylo vidět kolem 400 outfitů, doplňků, objektů a instalací od více než 50 tvůrců. Na jeden večer se podařilo vdechnout život 4 unikátním brněnským budovám - třeba staré Sokolovně, bývalé textilní fabrice, opuštěné škole nebo prominentní Arnoldově Vile.

MNM5 vnímáme pomyslně za takovou naši "pětiletku" a ve spoustě věcí ji považujeme za určitý milník ale i důvod k oslavě. Ke kulatému ročníku chystáme speciální přehlídku a naši zatím asi nejvíc konceptuální akci.

V pořadí pátý ročník proběhne v prostorách Sibiře - bývalého legionářského kina v brněnských Husovicích. Kino Sibiř je v současnosti spravováno autonomním spolkem Kulturou proti chátrání.

Kapacita sálu je limitovaná

https://www.smsticket.cz/vstupenky/1936…
https://malanocmody.cz
https://www.facebook.com/events/8734942…
https://www.facebook.com/malanocmody/

#BioSibir #MalaNocMody #Brno #MNM #moda #Art #fashion #vogue #style #trend #wear #tonal #Sibir
Správci koncertu:
valachopal
Zobrazit více koncertů ve městě Brno