Kofuno - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Kofuno hip hop-alternative / Luhill / Malešov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Chybný rozhodnutí - Kofuno ft. Avisto
  • 09 - BONUS TRACK - Pozitivní Přínos - Pro naše fans (Produced b
  • snippet-mixtape-pp
  • Vocode

Kontakty

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

freestylemondays

Každé třetí pondělí v měsíci se v Chapeau Rouge koná jediný open mic jam s živou kapelou Freestyle Mondays, kde se u mikrofonu scházejí MCs, beatboxeři, zpěváci a hudebníci a společně jamují. Večerem provází MC Metoděj a MC Dozer a pro MCs hraje kapela Sounday a rovněž se střídá s DJs (tentokrát Shock O´, Backman, F.I.L. nebo Watra).
Nezáleží na to, zda začínáš nebo to za majkem zkušeně zvládáš, na FM se ti dostane podpory a uvidíš, jak se během krátké chvíle zlepšíš, protože s kapelou a před publikem je ta nejlepší zkušenost!
Hostem bude tentokrát Lara 303. Doraž i ty a chop se mikrofonu! Všichni, kdo se aktivně zúčastní jamu a registrují se na:http://freestylemondays.cz/fm-mcs… mají vstup zdarma.... Zkrátka okus tenhle mejdan se skvělou atmosférou, je jen na tobě, zda dáš freestyle nebo text, každopádně si vyzkoušíš jaké to je rapovat s live kapelou a poznáš zde mnoho nových lidí. Těšíme se na tebe! Tým Freestyle Mondays!
Info na:http://freestylemondays.cz/.

Luiz

sjížděj new trek Dewiant feat Timeout z CraůpCrew prod. Joe...na konci uslišíš rolničky w podání Baraka Obami ...........

Karlos

zdrarec určo slyším zlepšení...ten nádech ..není špatněj..dobrej beat..jeaah...volal pasha...chce přijet prej přijedeš sním jo ? rád vás zase uvidím..fetáci...
Karlosssss

Zobrazit všechny názory