H17 :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
H17 :D
KikikikikiKILAZZZZzzz
Hull MaN....Ty wole super beats...Fakt jednička:D
Čus, hustý melodie ale jen bych ti chtěl říct at' si vymyslíš svůj vlastná styl.Od Detoxe (Pro debili Dr.Dre :D) je to celkem podivný.U tebe zrovna by šel dobrej styl.Zkus si vymyslet něco.Klavírní má už Dre takže co třeba jen sampl.
No comment:-D borec a trumpeta ;-)
Hele neposlal bys mi Katusha a M-Audio 1.Na to jde dobře C-Walk takže bych to mohl zkoušet.
daniel.strnad@email.cz
Tvorba dost dobrá, makej dál a čekuj kdyžtak profil...
čágo type,hele schánim produkci,sčekuj naše songy,zatim shitt kvalita ,ale teď už dávám jen já bez TereZz..Dik,Jeina
na to že to tvoříš 5 let tak zatim nic moc jen snad jeden beat se mi libil nejsem zadnej hejtr jen ciste muj nazor cao
Eeeej... instra sou těžkej luxus :D s klávesama to jde asi mnohem líp než vyklikávat v reasonu jednu notu po druhý :D