Na živo to muže znít dobře! Ale nahrávky jsou fakt Humus! mnějte se pěkně hoši a at se daři! trenujte flow a texty a dělejte něco z kvalitou! Nejsem hate! Berte jako kritiku............ Dík
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Na živo to muže znít dobře! Ale nahrávky jsou fakt Humus! mnějte se pěkně hoši a at se daři! trenujte flow a texty a dělejte něco z kvalitou! Nejsem hate! Berte jako kritiku............ Dík
pice killa hilla...zkontrolujte uchem new trek/ukázka...a nech k.o.ment
HMM BORCI!!jde vam to fakt mooc:)....jen tak dal..a delejte dalsi tracky at mam co poslouchat hm??:D
a jako ATCREW je nej i když máte lepšíí texty žj :)
hej Borci pokud by jste chtěly nějakou instrumentáálku please!!!!ozvěte jse na 372-021-366 tomhle icq číísle nebudete toho litovaz z pozdravm ZERO
hezkyyy :) :D
Čawes.Sjela jsem všechny Vaše tracky a líbí se mě to:)jste fakt dobří to se musí nechat:)peace
Ahoj_jak se mám? Dneska docela dobře :) až na pár vyjímek.
Takže jen tááák dáál Kluci :-* docela hustýýý_
Nejvíííc fešný :-*
Zatím pááá Makinaaa
JSTE TY NEJVĚTŠÍ HOMOUŠCI GAYOVÉ
MATE HLAS JAK MICHAEL JAKSON