to ck4ever: Jenze tys to pochopil spatne :) My jsme tam radi zahrali a bavilo nas to. A proti "boude" vubec nic nemame. Prave naopak. Jen jsem rekl Flockovi, ze kdyby jsme si hrali na hvezdy jak on rikal, tak nehrajeme na miste jako je bouda. Takze asi takhle to bylo mysleno. Nikdy jsme nerekli ze se nam v boude nelibilo nebo neco takovyho. Takze sem vubec nechapal proc tady nekdo pise ze si hrajeme na hvezdy, kdyz nas vubec nezna.. Tohle me vzdycky vytoci, kdyz nejakej clovek, jen umi kritizovat a sam nikdy nedokazal nic a nic neumi.
Takze asi takhle to bylo mineno...Pokud to flocek pochopil jinak tak je to jeho problem :))
Tak se mej a spozdravem Blowi







