Vcera super! Pridavame do spriznenych!
At to hraje! Pa - RETRO!!! =)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Vcera super! Pridavame do spriznenych!
At to hraje! Pa - RETRO!!! =)
Čau, díky za pozvání, ale já dneska hraju se svojí kapelou, takže nemůžu dorazit. Mějte se a ať vám to hraje:)
už se na vás fakt dost těšiim!!snad vám to výde!!hodně štěstí kucí :)
klanim se vam panove!!.... uz se na vas tesim podLampou..... =o)
Ahoj klucí :),
děkuji za pozvání, 27.2. budu bohužel za Prahou na naší krásné chatičce :)... Ale můžu Vás na oplátku pozvat 26.2. do Batalionu na The Ignu Underground, a s nimi zahrají Z davu...
Přijďte, pokud budete mít chviličku :)
hmmm...bunkr
dík za odkaz na vás ;) už vás mám v oblíbenejch. Doufám že vás uvidim s jaksáčema v březnu v rokáči ;)
Zdravim .).
Díky za pozvání na koncert,ale pravděpodobně mi to nevyjde.
Jinak chválim vaší tvorbu;)Takový chytvý ´´hopsalá´´,jistěže v dobrym slova smyslu ;),což znamená,že házim do oblíbených ;).
Mějte se :). D.P.
zdravim
mooc povedeny melodicky punk..:)
takže jen tak dál:)
zdravim z prahy ahooi
Ahoooj
Ráda bych se účastnila ale tenhle termín to určitě nestihnu:-(.Nevadí,příště se tam ukážu....;-).
Mějte se a smějte se:-P