Hej Feelling Happy se me fakt moc liby a to stahnout zrovna nejde xD kua..jinak jen tak dal....vase pisnicky v Anglictine sou fakt super..sup sem z CD XD
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hej Feelling Happy se me fakt moc liby a to stahnout zrovna nejde xD kua..jinak jen tak dal....vase pisnicky v Anglictine sou fakt super..sup sem z CD XD
Připomina mi to Štěpana Turka :D
Fkt super!!! !. . Ať se dářííí !!! !
. . a hrajte spíše ty české . ;):P
Fakt pekny:-) jen tak dal!!! :-) Mam rada takovyhle punkovy kapely... a vice se mi libi cesky texty.. :-)
Díky kluci ze ste dali echo...!:) sem tam to teda uplne malililinko taha za usi ale to je detail..mas skvelej poppunkovej hlas..!:) at se Vám dari..a peAcE :) Carmen P.S: prdacky texty !;)
Píseň Sen má hezkej text.Zato je falešná jak prase :-D ale vo nic nejde pánové,ať vám to hraje...
Wau konečně něco,co mě nadchlo..Fakt šikulky chlapi moje...Hned si jdu objednat vaše CD..Jste vážně jedničky:-* :-* :-*
caj hosi... :-) jen oplacim spam co ste mi posilali na profil :-D taky mame novy CD tak dyz budete mit chut a cas tak to muzete poslechnout... see ya
heh kluci na to ze sem spis na rap tak se mi ten vas styl nehorazne libi a hlavne ty vase tracky.... takze jen tak dal mate na to sikulove...pridavam :)