čau kluci ....dnes sem přidal na svuj bandzone new song "nech mě žít" tak to pls z koukněte a nechte vzkaz dík a vy lidi si to poslechněte taky když tak komentujte a přidavejte do oblíbenejch :) čus ELmo
www.bandzone.cz/elmo
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čau kluci ....dnes sem přidal na svuj bandzone new song "nech mě žít" tak to pls z koukněte a nechte vzkaz dík a vy lidi si to poslechněte taky když tak komentujte a přidavejte do oblíbenejch :) čus ELmo
www.bandzone.cz/elmo
je to pohodová hudba....moc vám budu držet palečky ať to klapne...a mimochodem....PROBLÉMY u mě výtězí zatim :)
Zdravim, no není to zrovna ještě pořádně vychytaný, ale myslim, že to ale neni vůbec špatný! ;) přidávám do oblíbených! A koukám, že máte taky v plánu navštívit Opavu-tak snad se tam na Vás přijdu mrknout..mějte se
banner kluci - díky!
zdravíme kick69... hodně v poho hudba...co dát někdy společnou akction!!!:-D...maj ta së...gonna knock it down KEEP PANIC
Zdravim...Nepochopim jak s takou s.... můžete mít tolik fanoušků...Nemaj sluch nebo nevim
>>>sracka<<<
njn, dneska je těžký sehnat kvalitního a zajímavýho zpěváka
nooo hudba je fakt suprová...přesně můj čajíček :-) ;-)
pěkný pisničky jen tak dál