Skvele kluci! Jste dukazem, ze s dobrym marketingem je mozne prodat i vykaly... Uz mi tim prosim vzkazovnik na Lidech nespinte.
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Skvele kluci! Jste dukazem, ze s dobrym marketingem je mozne prodat i vykaly... Uz mi tim prosim vzkazovnik na Lidech nespinte.
Ta piesen sen ma riadne dostala :D ma uzasny text :D :D :D namotala som sa na vas :D :D :D
nazdar...vaše hudba je dobra:-X jen tak dal chlapy.
Jo da se to cekovat ALE ! neni to muj Styl :D jinak ste fakt zajebaly dobre !!!
hmm..doobrý..;)
NICE:)
jj jste fajn :) hezky se vás poslochá :D :)
tak co hosi uz ste vysli v USA?:)
kuurna ste dobri:-)
j hoši je to fajný!