Ty jo kluci vy uz nejste v hitparade to je blby co?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ty jo kluci vy uz nejste v hitparade to je blby co?
Držíme pěsti ať najdete co nejdřív dobrýho bubeníka, my jsme právě dneska odhalili první polovinu toho, na čem teď vlastně děláme :D Čekujte
šikulky kluci :):)
Nazdar ,
konečně po dlouhé době novej track Dark.Pete - Není konec za spolupráci s prod.KILLAZ ,tak poslechni a komentuj dík s pozdravem Dark.Pete za mír a vodku ...
zdar hosani... vo ty doby co vam sem nelezu, nam nejak klesa navstevnost a nejhranejsi uz taky zdaleka nejste...
takze jsem se na vas prisel kouknout a poslechnout, at se to zas trochu rozjede!!!
jinak - ne ze bych si tu chtel delat reklemu,
ale kdyby jste potrebovali trochu nove stavy do zil,
aby ten kick69 zas trochu ozil
zejtra hraju v plzni v jekill hyde
zdar
astrophon
www.astrophon.com
tohle by mohlo hrát na zábavách...supr, krasavci!!!
supr kluci :) jen tak dááál :)
Hustyy
Caw kolegové! Nahodili jsme naši první pecku z opravdovýho studia. Checkněte a hoďte koment, co vy na to xD Díky, ZV!!
Jj celkem chytlavá hudba ... PŘIDÁVÁM!!!! :D