VÝBORNÝ.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
VÝBORNÝ.
Zdravím. V sobotu 15.června pořádam akci Dejchánek aneb trochu jinak 5. Akce se bude konat venku v Rapotíně v restauraci u Zvonu 3 km od Šumperka směr Bruntál, Ostrava. Mám zájem o vaše vystoupení na této akci.Dejte mi prosím co nejdříve vědět, jestli mate čas chuť a zájem. Nejlépe na můj mobil: 731 703 254.
móóóc hezké-s dovolením přízníme
zdravíme a hlásíme, že fotoreport z ostravského barráku jsou tu: http://ov-kluby.net/report.php?rid=3063
ZDAR! TOŽ NA DIY FESTU BUDETE HRÁT V SOBOTU JAKO DRUZÍ(1-2 H.)TAK ZATÍM HOJ!
zdravíme a hlásíme, že fotky z planu b je tu: http://ov-kluby.net/report.php?rid=2888
Zdarec, ještě jednou díky za bezva koncert v Nordu - opět skvělá práce ;-)
Fakt dobrá kapela.... to říkám furt!
Fakt dobrá kapela... to říkám furt :)
Zdar...
Byl bych rád kdybyste vystoupily na souteži kapel..
http://www.facebook.com/event.php?eid=2…
dík aRTUR