Kaspar von Urbach (2002-2010) - Úvod | Bandzone.cz

Kaspar von Urbach (2002-2010) death / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Live 11-3-2010
  Nezařazeno
 • E.C.P.
  Nezařazeno
 • 5. 3. 09 Olomouc
  Nezařazeno
 • 5. 3. 09 Olomouc
  Nezařazeno
 • That Stuff (live)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

IT'S TIME TO SAY GOOD-BYE

Všechno jednou musí skončit a Kaspar von Urbach končí právě teď, po 8 dlouhých letech, vyplněných jak horečnou aktivitou, tak i časem vyčkávání a letargie. Vděčíme KvU za mnohé, ale je asi na místě nechat věci přirozeně odejít, když si o to říkají. Koncert s Qa'a 16. 11.  už tedy neproběhne (místo nás vystoupí skvělej Soxol), můžete nás ale vidět na koncertech našich ostatních skupin (RUiNU, Head in Body, No Pavarotti a v budoucnu určitě i dalších).  Ti, co na nás doteď srali, na nás můžou srát dál, ti, co nás sledovali, se snad ještě můžou těšit na jeden až dva tituly na rozloučenou.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Zobrazit všechny názory