Klucíí dají se někde stáhnout vaše songy v lepší kvalitě?? Jestli né, tak to rychle napravte, díky!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Klucíí dají se někde stáhnout vaše songy v lepší kvalitě?? Jestli né, tak to rychle napravte, díky!!!
Čau kapelo, mohl by se mi někdo z vás ozvat na facebook http://facebook.com/johnyfallen ? Měl bych pro vás takovou nabídku. Díky
Darkpopové album. Aáááááaaaa do piče.
Celé album darkpopové skupiny PHONETIX "Uprostřed noci" je od 31.3.2012 ZDARMA také zde na Bandzone: http://bandzone.cz/phonetix
Ahoj. Protože dělám Mikymu plakáty, a ten včerejší co poslal byl ještě upraven. Chcete-li ten upravený, tak se ozvěte jiri.machovsky@centrum.cz
Václav už zase nedělá.Nikam nepude-už se narajzoval dost*
Mezecké kontingent vřele zdraví Litovelskou flotilu s unčovickým kontraadmirálem Pavlisem, s dotazem kdy má v plánu v pátek překročit hranici našeho území. Doufám že nebudete v pátek večir tichučko našlapovat po unčovickéch kočičich hlavách kolem Václavovyho gruntu aby si teho nevšiml ale zaklepete na vrata přemluvite panimamu aby ho pustila a vezmete ho sebo, klidně s sebo vemte celé stádo jídla a pití je dost.
Hašomer Hacar pánové!!To vše mohu potvrdit!!!!!!Je to pravda!!!Byl to vítrrrrrrr...nevázaný vítr,který prosmejčil tu naši hospůdku.Trošku mi vadily ty reklamy na ty vaše trenýrky,ale jinak ste teda pekelní mužíčci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Doufám ,že budu mít tu čest ještě někdy.A
zrovna dneska sem byl u balusa kopit šófek a pár fitinek a viděl sem tam ten plagoš s gulášema, šikovna akca
NO já miluju pstruha udělanýho na přírodno a Ťava,jestli teda za něho můžu mluvit má rád Segedinský guláš.Nic méně koncem srpna v Bystročicích budou závody....Budou se dělat guláše jak sviňa a Ťava mě také přizval do týmu:-)Budeme dělat právě ten segedin.A Paolo Collehlo,že by jedl chips?To se mě nezdá:-)))Tak dojdite do Bestročic..