eeeej:-D už jsem si tam dal tu finálku tak to poslechni, nějak se to neliší od toho co jsem posilal:-) maj se
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
eeeej:-D už jsem si tam dal tu finálku tak to poslechni, nějak se to neliší od toho co jsem posilal:-) maj se
dobre =)
dobre =)
Zahrnovaní lidé!!! - Respekt!!!
zdravim dalsi new vec..
kdyz tak scekni man
Čus Kámo o tobě jsem už slyšel hodně kladnejch věcí, hlavně ve škole. Jednou mi týpek ve škole pustil tvůj track ZAHRNOVÁNÍ LIDÉ a jako to jsem se rosypal, jak křupky ty jo...Fakt Resp3kt Man...Fero
v pohodě,ale chce to mastering a trening ;-)..ale zdá se mi to goood ;-)
Dobrý tracky.. Máš luxusní hlas.. Nejvíc se mi líbi Zahrnovani lidi a přátelé a nepřátelé.. Dobrej začátek.. peace
zdar tak předem dík za nazor u mě tvoje tvorba dobré nejvíc s mě líbí trek pocity makej dal...PEACE
halaman.. v klidu no..ale muj vkus je jinde visjak.. .)
jinak diky za nazor
T