Junkie Dog Blues - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Junkie Dog Blues rock-alternative / Chrudim

„http://www.facebook.com/JunkieDogBlues“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Míra

Moleek - vysvětli mi, z jakého důvodu to nemůžeme já nebo Ty nebo Jerry objektivně posuzovat? Kdy jiný by to měl posoudit než muzikanti do prdele? Mě tyhle komentáře serou. Marťas hraje s feelingem, což předtím nebylo úplně. A to, že mě jeho bicí leckdy serou on moc dobře ví a bavíme se o tom úplně normálně. Ale tím neříkám, že to neumí - ba právě naopak. A kdyby ta kapela stále za hovno, tak jim to řeknu klidně do očí, na to mě znají docela dobře.
A Hudební ligu tady radši nezmiňuj - to pro soudnýho člověka nemůže být měřítko, protože když v odborné porotě sedí lidi, kteří neumí pomalu ani zapnout zesilovač a dělají náramně chytrý, jak může být jejich hodnocení objektivní? Jedinej, kdo tam byl normální byl Lukáš Mucha - toho jedinýho si vážím, protože muzice rozumí a má o tom kurevskej přehled.
Já si to pamatuju moc dobře. Punčochy...

Moleek

Ještě se s odstupem času přidám do debatě o bicích (Ano trošku i díky výsledkům na HLMP.) Místy to možná trochu přehnané je, ale na druhou stranu tahle hudba je postavená na efektech, a tohle je vlastně taky takový efekt... Nicméně z čistě poslechového hlediska mi přijdou bicí nejlepší v Omylu Života, přestože tam je místo 46 úderů za takt jenom 19 (Nepočítám přechody, tam to jde do stovek :D ). Méně je někdy více, ale jak říká Míra, je jasné, že se Marťas chce trochu předvést, když na to má. Obávám se, že já, Jerry ani Míra tohle moc objektivně posoudit nemůžeme.

Zobrazit všechny názory »