Junkie Dog Blues - Úvod | Bandzone.cz

Junkie Dog Blues rock-alternative / Chrudim

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • ProstorX
  Nezařazeno
 • Vlak
  Nezařazeno
 • Omyl života
  Nezařazeno
 • Brouk
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Míra

Moleek - vysvětli mi, z jakého důvodu to nemůžeme já nebo Ty nebo Jerry objektivně posuzovat? Kdy jiný by to měl posoudit než muzikanti do prdele? Mě tyhle komentáře serou. Marťas hraje s feelingem, což předtím nebylo úplně. A to, že mě jeho bicí leckdy serou on moc dobře ví a bavíme se o tom úplně normálně. Ale tím neříkám, že to neumí - ba právě naopak. A kdyby ta kapela stále za hovno, tak jim to řeknu klidně do očí, na to mě znají docela dobře.
A Hudební ligu tady radši nezmiňuj - to pro soudnýho člověka nemůže být měřítko, protože když v odborné porotě sedí lidi, kteří neumí pomalu ani zapnout zesilovač a dělají náramně chytrý, jak může být jejich hodnocení objektivní? Jedinej, kdo tam byl normální byl Lukáš Mucha - toho jedinýho si vážím, protože muzice rozumí a má o tom kurevskej přehled.
Já si to pamatuju moc dobře. Punčochy...

Moleek

Ještě se s odstupem času přidám do debatě o bicích (Ano trošku i díky výsledkům na HLMP.) Místy to možná trochu přehnané je, ale na druhou stranu tahle hudba je postavená na efektech, a tohle je vlastně taky takový efekt... Nicméně z čistě poslechového hlediska mi přijdou bicí nejlepší v Omylu Života, přestože tam je místo 46 úderů za takt jenom 19 (Nepočítám přechody, tam to jde do stovek :D ). Méně je někdy více, ale jak říká Míra, je jasné, že se Marťas chce trochu předvést, když na to má. Obávám se, že já, Jerry ani Míra tohle moc objektivně posoudit nemůžeme.

Zobrazit všechny názory