Texty si vymejšlíme sami. My si vůbec dost často vymejšlíme. Já si vymejšlim skoro furt. A vobčas si i něco napíšu a zapíšu. My si taky píšem. A texty, co si vymejšlíme, si i píšeme. Je to lepší než je zapomenout. Vymejšlíme si, píšeme si a zapomínáme tak nějak kolektivně by se dalo říct. Já sem spíš od prezentace produktu...
Voytus ex-joe
texty: tři mám na svědomí já (FU - správně čteno A few :-), Bad Girl a sloky v Sun will never go out). Byly napsány v různých stavech na různé druhy papíru rozličnými psacími potřebami. Neměly by se brát příliš vážně (fakt mi bylo nějakých sedmnáct). Watermana napsal (po mnoha nátlacích :-)) Brzda a zbytek patří bubeníkovi, který se většinu času nestačí divit, jaký z nich ústy zpěváků vycházej paskvily :-).









