Joe Purple - Názory | Bandzone.cz

Joe Purple hard rock / Louny

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Please me baby / demo 2019
    Nezařazeno
  • Letter returned to a sender / demo 2019
    Nezařazeno
  • A flock / demo 2019
    Nezařazeno
  • Breakpoint / demo 2019
    Nezařazeno
  • Crockodile / demo 2019
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Voytus ex-joe

texty: tři mám na svědomí já (FU - správně čteno A few :-), Bad Girl a sloky v Sun will never go out). Byly napsány v různých stavech na různé druhy papíru rozličnými psacími potřebami. Neměly by se brát příliš vážně (fakt mi bylo nějakých sedmnáct). Watermana napsal (po mnoha nátlacích :-)) Brzda a zbytek patří bubeníkovi, který se většinu času nestačí divit, jaký z nich ústy zpěváků vycházej paskvily :-).

Brzda

Texty si vymejšlíme sami. My si vůbec dost často vymejšlíme. Já si vymejšlim skoro furt. A vobčas si i něco napíšu a zapíšu. My si taky píšem. A texty, co si vymejšlíme, si i píšeme. Je to lepší než je zapomenout. Vymejšlíme si, píšeme si a zapomínáme tak nějak kolektivně by se dalo říct. Já sem spíš od prezentace produktu...

Brzda

Ty jo, Joe, fakt slušivej voblek. Kéž bych moh jednou na Tvuj koncík přijít v něčem takovym. To bych na sebe upotal možná víc pozornosti, než Ty celej.

Joe Purple

pro Jaku-bass: No vídíš, člověče, to je slovo chlapa! No dě(v)kujem. Možná jednou Perun dá a budeš si nás moct užív naživo ( to stojí za to ... trastmý ). Až dnes v noci ulehnu na lože, nechám kus svýho ega proudit na Tebe. Potěš koště. piss ( za Joea promluvil Brzda )

Kubčus

to je v prdeli, kolik je dobrých, a přesto neznámých kapel. Tohle je, myslím si, důstojná úchylárna :)

sf. Magdalena

Již jsme se dočetli a těší nás to:)! Tentokrát máme o měsíc a tři neděle více času na mediální masáž pražského obyvatelstva, tak věřím, že to s návštěvností bude lepší než posledně, což bych nám všem moc přál!

Joe Purple

Jojo, i to se občas někdy stane, že profesionální nahrávka postrádá ten jistej náboj ... nicméně má zase jiný přednosti ;-) ... doporučoval bych pustit si po sobě párkrát všechny verze Hurry Up, který doma máte. Já mam 4 :-D BRZDA

Joe Purple

Ty krávo!! dělal sem ještě jeden přemych F:U (za chvíli ho sem dam) a cubase ten song neumí uložit s tou dvojtečkou páč začne hledat disk F: kdybych disk F: měl tak by ten song uložil jako U, ale páč eFko nemam tak se mi comp kousne....

1 2 3 4 5 6 79111417202325 26 27 28 29 30 31 32 33 34