Ano, ano, plakát je ke stažení, ale já bych vám rád ušetřil práci:
http://www.neklub.cz/foto/zl_250709.jpg
Tady je přímo...
Woita
nazdar Joe...posilam odkaz na inspiraci...http://vids.myspace.com/index.cfm…
...jsou tam i dalsi videa...jestli se zalibi, tak budou hrat v Cechach spolecne s dalsimi nemene vypecenymi partickami...moje malickost tam bude ucinkovat tez, ale trochu jinak...http://www.bekadilkos.org/zafest…










