Velká gratulace putuje i ze Žatce! A ještě jedna malá otázka, jak si mohu objednat vaše new CD?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Velká gratulace putuje i ze Žatce! A ještě jedna malá otázka, jak si mohu objednat vaše new CD?
hojte klucí, takže gratuluji k prvnímu místo na regiofestu a at se daří dál :-D
Kolik chcete za CD?
zdar kluci došlo k malim přesunům odpadli mi bohužel dvě kapeli takže by ste měli v osum začít tak by to chtělo dorazit dřív.
Dík za pochopení
skuste napsat nějakej telefon je to rychlejší a mě nebaví psát
Tomas alias ThcF
Díkes Honislave za foutky! Sou dobrý :-D ... a dík Tomasovi za číslo - určitě přijedem ;-) ... zatim všem čus
zdravim parpla doufám že v sobotu dorazíte pro jistotu tel. 776 504 199 kdyby se něco vys.... nebo byl nějaký dotaz.
čus tomas
Zdar čur***! Tak jsem dovyvolal fotky z Mezistromyfestu, mrkněte se na ně na: http://zilkoslav.rajce.idnes.cz/8.8._20…
klucí, prosím na pište mi na mejla co všechno budete potřebovat ohledně zvukaře na 7.8 díkes meluzzzina@seznam.cz
Čau pánové, díky za sobotu. Parádně jste to tam rozjeli a ikdyž stálo počasí za hovno, tak to byla pěkná akcička. Joe forever!
Ahoj, v Rakovníku je to celkem zabitý. Dřív tu bejvali dobrý akce, třeba v Astacusu, různý benefity, punkenroll, ale už to tu moc nežije. I ty lidi, co to pořádali se na to vykašlali. Občas je v hospodě Na Zátce nějakej metal, HC, crust. Nějaký akce, punkový tu pořádá Hulman, něco kámoši a známý, ale jde spíš o crustový záležitosti...