Díky pánové, že jste zahráli na SopHie Rocku 5. Byla to opět úžasná show a skvělá, lehce fialová, atmosféra. Doma už po několikátý sjíždim vaše cédo :-) A můj zvláštní dík patří Ovci, kterej to tam prakticky celý nazvučil :-D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Díky pánové, že jste zahráli na SopHie Rocku 5. Byla to opět úžasná show a skvělá, lehce fialová, atmosféra. Doma už po několikátý sjíždim vaše cédo :-) A můj zvláštní dík patří Ovci, kterej to tam prakticky celý nazvučil :-D
Ahoj Amii, to cédo začnem točit až na jaře, musíme nejdříve písničky složit - už se na tom pracuje. Tak okolo prázdnin by mělo být na světě.
Ahoj,chlapi muzikantský. Gratulace k výhře. Jen se chci optati - kdy budete nahrávat tu vítěznou cenu za těch třicet klacků a kdy bude hotová? Díkes.
Prej sem dávám(e) pozdě novinky ... nedá se nic dělat, nesedíme holt denně hodiny u netu ;-) ... ale nebojte, o všech našich aktivitách vás - naši milí fanoušci - budeme průběžně informovat.
Jasný, zdravíme Misprint s jednim s ;-) !!! Makejte chlapci, na příštím Antikotli to musíte parádně rozbalit ;-)
Ahoj Joe... jen jsem chtel podekovat za moznost zahrat si na meziStromy... bylo to super.... pak jeste gratuluju k vyhre... potom musim rict ze cd je super... a to je asi tak vsechno... takze diky za Misprint s jednim s...
Ode dněška možno zakoupit CéDé i u Pavla Plecháče v hudebninách!!!!! za 60W
Tak já si počkám, plánujeme si vás pozvat do Žathce.. snad do tý doby ty céda nerozprodáte..
Tak mám dilema, nechat nebo nenechat si ho poslat:-D
Na zdraví, ahoj ahoj ... děkujeme za gratulace k výhře na RegioFestu 2009. Sme velice potěšeni, že v Chomutově to pochopili :-D je fajn, že nejen lidi, ale i porotu sme pobavili a zaujali.
Co se týče našich cédéček: máme jich na skladě eště cca 400, každý stojí zatium pořád 60 peněz a nejlepší je mrknout, kde kdy hrajem a přijet si pro něj rovnou na koncert nebo se domluvit na předání. Nevim jak kapelník Ovce, ale já bych asi nechtěl posílat CD poštou, ale kdo ví, třeba začne Joe běhat na poštu a posílat balíky ;-)