Joe Purple - Názory | Bandzone.cz

Joe Purple hard rock / Louny

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Please me baby / demo 2019
    Nezařazeno
  • Letter returned to a sender / demo 2019
    Nezařazeno
  • A flock / demo 2019
    Nezařazeno
  • Breakpoint / demo 2019
    Nezařazeno
  • Crockodile / demo 2019
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

myshaczek

Právě jsem se, zprvunicnetušíctypičo, stal osmitisácátym návštěvníkem profilu slavné jakcyprockové skupiny Joe Purple na stránkách Buttzone.cz, tak si jako myslim, že bych třeba mohl obdržet CD a tričko s věnováním a podpis na velikou intimní partii mýho těla od všech členů JP,bylo by to možné?Jsem vašim skalným fandou!

Brzda

hele, s tim Xindlem prej hraje i ta kapela v tom Orfeu, tak to bude suppr, si myslim ...

Bez profilu

ThcF

Zdravim
píšu pár věcí k dušičkám 09 v petráku začínáte v 19,00hod ale znáte to jak to je když nebudou lidi....
takže vás čekám před sedmou na místě myslim že nejni problém základ bicích no a aparáty se daj domluvit ale musim vědít co konkrétně a to co nejdřív tak dejte vědít kdyby nějakej jinej dotaz.
Tomas The Dioptrie.

Šuki

Zdravim, 24.10 v 18:30 začíná další alternativní akce v Garáži, tentokráte nese jméno Garáž 3. Vystoupí lounské kapely La díra, Les symboles, Iluze skutečnosti, Tyrantys a host z Prahy, Shabby Hounds. Po oficiálním ukončení akce je volný prostor k seberealizaci. Počítá se například s předčítáním básní, bible, porna atd.. Všichni jste vítáni. Vstup bude 20 či 30 Kč.

PS: Kdyby si našli dobrovolníci, kteří by s sebou přinesli trochu dřeva, bylo by to velmi příjemné

Bez profilu

ThcF

zdravim joa ještě jednou díky za pozvání do loun rádi přijedem kdykoli ještě dodatečně všechno nej.....oslavenci hlavně zdraví to se ví.
No a co děláte 14,11,09 děláme dušičky 09 v Petrohradě tak se domluvte a dejte vědít.
Za the Dioptrie Tomas alias ThcF

Chonsik

cuzte panove.. diky opet za paradni show :-)
pro pana bubenika: jelikoz sem se poradne probral ze sobotniho lihoveho komatu teprf vcera neak tak doufam ze sem Ti vratil vse co Ti nalezelo a nic Ti neschazi.. :-) kdyby jo tak je to nenavratne pryc bo uz tam nic nezbylo :-) myslim ;-) tak dej prosim vedet pro sichr ;-) doufam ze se opet nekde setkame a my nebudem do konce tak zrubany a predvedem aspon neco malo podobne hudbe :-D
Cuz Chonsik* Sundance Kid

Brzda

Brzda vás všecky jménem Joeovým zdraví a děkuje za koncert ve Zlatym Lvim Sklípku v Žatci. Byla to fakt vydařená akce, supr atmosféra. Jen tak dál, přátelé. Kysis tu ól da fans !

White

Včera výborný koncert v Žatci....normálně jste tam pozvedli atmosféru...doufám že se ještě někdy shledáme na nějaký akcičce, zatím čus bus

1 2 3 4 5 6 791113151719 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34