Hud zkus: Nikdo tě tady nesoudí, jen se to uvedlo na pravou míru která tě asi zaskočila
Mikulda
Doneslo se mi, že prý je v Lounech nějaká kapela, která hraje rozmanitě a znamenitě rockově, že to prostě musim slyšet a vidět.Rock'n'rollem přímo žiju a posloucham ho pětadvacet let.Myslim,že tomu už i trochu rozumím a tak je pro mne objev nové zajímavé kapely spíše raritkou.Jak já se mam ale dozvědět, že se v Lounech dějou takovýhle věci?!?!Musím říct,že jste mě v divadle dostali.Mladí skvělí muzikanti, o kterých se tady vůbec neví...Nechápu!Taky hraju na kytaru, tak mě nejvíce nadchnul mladý pan kytarista,ale celá kapela podala parádní výkon.Vizuálně to teda bylo taky moc povedené.Hraje vám to!






