Ahoj zveme tě na akci: www.woodstockcze.blogspot.com / pokud je zájem zaznít napiš na email: woodstockcze@seznam.cz a dohodneme zbytek..Ahoj
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj zveme tě na akci: www.woodstockcze.blogspot.com / pokud je zájem zaznít napiš na email: woodstockcze@seznam.cz a dohodneme zbytek..Ahoj
díky, Clarqo ... nemáš za co ;-)
Waldemare, lópnio sem datum včas, rádi přijedem, ale musíme se na termín připravit :-D
Nazdar vy šulini vytahaný, zveme vás tímto jako účinkující na náš Festival papírových mužů, který bude někdy v říjnu. Datum ještě upřesníme. Ok?
Sklípek paráda!! :)
co my jako sme? my sme JOE PURPLE ... asi si budeš muset v tabulce stylů hudby a pohybů na podiu udělat novou kolonku, protože tohle fakt nezařadíš :-D
Magore 22 ty kokote, vrať se odkať si přitáhnul vole.Z diskotéky ze Soběchleb :-) Dyť ty nevíš kerá bije!
Jedním slovem: Dokonalé :)
Evidentně jsme tě, magore, zaujali, když sis takhle přišel plkat na náš profil. Víš, odpověď na tvou otázku je vcelku jednoduchá: hrajem ,co nás baví a děláme si z toho prdel, a to i sami ze sebe. To by metalista ani sračkář z 50. let nedokázal. Tleskalo se prostě tomu, že umíme hrát a máme skvělý songy... (objektivně:-)) Tak už nebreč a zkus si to připustit, Joe ti požehná a otevře ti oči!
Hele co vy jako ste?Házíte hlavama jak metalisti a hrajete sračky z 50 let nebo co to bylo v těch kryrech.Nechápu čemu tam tleskaly
já o všecky fotky přišel, když se mi smazal ten disk ... něco mam, ale je toho málo. něco mam na rajčeti a něco je pak na zkušebně. nějak to dáme dohromady, když už to tu de dávat v galeriích ;-)